Apsara

Agentura Apsara - již 15 let s Vámi!

Spřátelené aktivity a partneři

Projekt Pink Caddy

Vyzkoušejte naše služby a zjistěte, proč jsou s námi naši klienti spokojeni!

Agentura Apsara byla založena v roce 2002 a nabízí širokou škálu služeb zaměřených především na personální servis, zajištění hostesek a modelek, organizování společenských akcí, zajištění známých osobností a souvisejících služeb marketingu.

Víte kdo jsou Apsary?

Apsary jsou krásné nadpřirozené ženské bytosti, které mají za úkol pečovat a starat se o pozemšťany. Jsou mladé, elegantní a vynikají v umění tance.

Za 10 let existence na trhu jsme se stali jednou z předních agentur v poskytování personálních služeb, máme za sebou velké množství větších či menších akcí a spolupracujeme s celou řadou významných společností v České Republice i v zahraničí.

Se stejným zájmem se věnujeme malým i velkým zakázkám a vždy nás těší, když můžeme našimi službami přispět k dosažení obchodních cílů našich klientů.

Máme radost z toho, že se na nás mnoho klientů opakovaně obrací, což vnímáme jako tu nejlepší referenci.

 

Naše služby jsou založeny na profesionálním přístupu, serióznosti, spolehlivosti a etice.

 

Nabízíme:

 

TOP HOSTESS SERVICE – profesionální hostesky, modelky a promotéři na Váš večírek, konferenci či promo akci

Disponujeme databázi s více než 5 tisíci hostesek, modelek a promotérů z celé České republiky i ze Slovenska, kde máme také zastoupení.

Základem naší úspěšné práce je poskytování perfektně proškolených hostesek, modelek a promotérů, které individuálně vybíráme na míru dané akci a klientovým požadavkům.

Samozřejmostí je znalost minimálně jednoho světového jazyka, zejména angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny ale také portugalštiny, bulharštiny, polštiny, japonštiny a dalších jazyků.

Dle Vašich potřeb zajistíme vhodné oblečení (kostýmek, doplňky ve Vašich firemních barvách či jiný výraznější  a originální dress).

 

Hostesky a modelky zajišťujeme na:

Na módní přehlídky, reklamní fotografování, účesové show a další akce zajistíme atraktivní modelky se zkušenostmi s vystupováním na veřejnosti a dobrou pohybovou průpravou. Můžete si vybrat také modelky, které pracují převážně v zahraničí a nebo finalistky České Miss, se kterou spolupracujeme.

Pro reklamní fotografování či natáčení Vám zajistíme komparzisty a herce, dle Vašich požadavků. V současné době rozšiřujeme castingovou databázi, kde najdete všechny věkové a typové skupiny. V případě zájmu Vám zašleme nabídku konkrétních tváří či uspořádáme casting.

Obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou, velmi rádi Vám zpracujeme nabídku a cenovou kalkulaci.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tým Agentury Apsara

 


Vytvořeno: 07.03.2012 | Poslední změna: 12.01.2018 09:49
Zpracování osobních údajů - Udělení souhlasu - Copyright © mars69 2002-2018