Apsara

Hledáme nové tváře do týmu GRID GIRLS na automobilové závody DTM 2016!

Máte ráda prostředí velkých automobilových závodů a ráda cestujete? Staňte se novu Grid Girl

našeho týmu pro DTM.

Hledáme dívky všech typů, které na závodech budou reprezentovat jednotlivé jezdce před startem, pózovat pro média a fotit se s návštěvníky. Již 6. rokem zajišťujeme 30-ti členný tým GRID GIRLS na závody DTM v Německu, Rakousku a také i Maďarsku (viz galerie, www.dtm.com). 

V letošní závodní sezóně, která trvá od května do října, proběhne celkem 7 závodů. Závodní víkend začíná vždy v pátek odpoledne odjezdem z Prahy. V sobotu a v neděli pak probíhají závody, kterých se náš tým účastní. V neděli v večer je návrat do Prahy.

Tým má zajištěnou dopravu soukromým autobusem z Prahy, ubytování a stravu.

Co musíte splňovat:

Na závodech se pracuje za každého počasí. Náplní práce je především působit mile a být usměvavá za všech okolností. Je potřeba být maximálně profesionální a co nejlépe reprezentovat tým Grid Girls a celé závody DTM. Tyto závody jsou jednou z nejvýznamnějších sportovních událostí v Německu, kterou sledují média z celého světa a náš tým je přímo na závodní dráze mezi jezdci a novináři.

Pokud splňujete požadavky a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám vaše CV se zkušenostmi a základními informacemi (výška, váha, míry, konf. velikost) + Vašimi fotografiemi (profesionální + polaroidy v plavkách) na office@apsara.cz.  Fotky zasílejte ve formátu JPEG a velikosti max. 250 kB/1 fotografie.

Budeme vás kontaktovat a domluvíme osobní schůzku. Castingy probíhají pravidelně v Praze, pro moravské také 2.4. v Prostějově. 

Těšíme se na novou závodní sezónu 2016! 


Vytvořeno: 17.03.2016 | Poslední změna: 31.01.2017 16:46
Nezobrazuje se ve výpisech, protože není označeno jako Publikováno
Zpracování osobních údajů - Udělení souhlasu - Copyright © mars69 2002-2018